wróc do listy wiadomości

Informacja - kursy busów na trasie Przeciszów – Oświęcim przez Dwory.

2018-11-30 14:56:09

Urząd Gminy Przeciszów informuje, że busy na trasie Przeciszów – Oświęcim przez Dwory od poniedziałku (3 grudnia) będą nadal kursować. Dokładny rozkład jazdy w rozwinięciu tej wiadomości.

 

 

 

 

z Przeciszowa do Oświęcimia

Lp.

Przystanek

 

D

S

S

S

S

1

Przeciszów Nawracanie

5:50

6:30

8:00

12:15

14:10

2

Przeciszów sklep

5:52

6:32

8:02

12:17

14:12

3

Przeciszów Góra

5:53

6:33

8:03

12:18

14:13

4

Przeciszów Urząd Gminy

5:55

6:35

8:05

12:20

14:15

5

Przeciszów Za Torem

5:56

6:36

8:06

12:21

14:16

6

Przeciszów Podlesie

5:57

6:37

8:07

12:22

14:17

7

Przeciszów Las I

5:59

6:39

8:09

12:24

14:19

8

Przeciszów Las II

6:00

6:40

8:10

12:25

14:20

9

Przeciszów Las III

6:02

6:42

8:12

12:27

14:22

10

Przeciszów Las IV

6:03

6:43

8:13

12:28

14:23

11

Dwory Drugie Dom Ludowy

6:05

6:45

8:15

12:30

14:25

12

Dwory Drugie Machnaty

6:07

6:47

8:17

12:32

14:27

13

Dwory Drugie Suchodębie

6:09

6:49

8:19

12:34

14:29

14

Oświęcim Zakłady Chemiczne Brama B

6:13

6:53

8:23

12:38

14:33

15

Oświęcim Lodowisko

6:15

6:55

8:25

12:40

14:35

16

Oświęcim Technikum Chemiczne

6:16

6:56

8:26

12:41

14:36

17

Oświęcim Śniadeckiego Osiedle OCK

6:17

6:57

8:27

12:42

14:37

18

Oświęcim Dąbrowskiego Szpital

6:18

6:58

8:28

12:43

14:38

19

Oświęcim Dąbrowskiego Miasto

6:19

6:59

8:29

12:44

14:39

20

Oświęcim Stacja BP

6:20

7:00

8:30

12:45

14:40

21

Oświęcim Niwa

6:21

7:01

8:31

12:46

14:41

22

Oświęcim Dworzec PKP

6:23

7:03

8:33

12:48

14:43

23

Oświęcim OZNS

 

7:04

8:34

 

 

24

Oświęcim Zasole Pętla

 

7:05

8:35

 

 

 

 

z Oświęcimia do Przeciszowa

Lp.

Przystanek

 

S

S

S

D, g

1

Oświęcim OZNS

 

 

13:25

15:05

2

Oświęcim Zasole Pętla

 

 

13:26

15:06

3

Oświęcim Dworzec PKP

7:15

8:45

13:28

15:08

4

Oświęcim Niwa

7:16

8:46

13:29

15:09

5

Oświęcim Stacja BP

7:17

8:47

13:30

15:10

6

Oświęcim Dąbrowskiego Kościół

7:18

8:48

13:31

15:11

7

Oświęcim Dąbrowskiego Cmentarz

7:19

8:49

13:32

15:12

8

Oświęcim Dąbrowskiego Szpital

7:20

8:50

13:33

15:13

9

Oświęcim Śniadeckiego Osiedle OCK

7:21

8:51

13:34

15:14

10

Oświęcim Technikum Chemiczne

7:22

8:52

13:35

15:15

11

Oświęcim Lodowisko

7:24

8:54

13:37

15:17

12

Oświęcim Zakłady Chemiczne

7:28

8:58

13:41

15:21

13

Dwory Drugie Suchodębie

7:29

8:59

13:42

15:22

14

Dwory Drugie Machnaty

7:31

9:01

13:44

15:24

15

Dwory Drugie Dom Ludowy

7:33

9:03

13:46

15:26

16

Przeciszów Las IV

7:34

9:04

13:47

15:27

17

Przeciszów Las III

7:35

9:05

13:48

15:26

18

Przeciszów Las II

7:37

9:07

13:50

15:30

19

Przeciszów Las I

7:38

9:08

13:51

15:31

20

Przeciszów Podlesie

7:40

9:10

13:53

15:33

21

Przeciszów Za Torem

7:42

9:12

13:55

15:35

22

Przeciszów Urząd Gminy

7:43

9:13

13:56

15:36

23

Przeciszów Góra

7:44

9:14

13:57

15:37

24

Przeciszów Sklep

7:46

9:16

13:59

15:39

25

Przeciszów Nawracanie

7:47

9:17

14:00

15:40

 

 


Do pobrania:

AKTUALNOŚCI

2019
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Ogłoszenia