wróc do listy wiadomości

Plebiscyt na Sportowca Roku 2018 w Gminie Przeciszów

2019-02-14 7:07:33

10 lutego w sali widowiskowej Domu Kultury w Przeciszowie odbyło się rozstrzygnięcie Plebiscytu na Sportowca Roku 2018.

10 lutego 2019 roku w sali widowiskowej Domu Kultury w Przeciszowie już po raz 5 odbył się Plebiscyt na Najlepszego i Najpopularniejszego Sportowca Roku 2018. Spośród 9 nominowanych w tym roku zwyciężyła Martyna Galus, dosłownie zaraz za nią (różnica między pierwszym, a drugim miejscem wynosiła 1 punkt) uplasowała się Sara Sanak. Trzecie miejsce zajęła Monika Krawczyk.

Ponadto internauci w drodze głosowania internetowego w konkursie wyłoniono najpopularniejszego sportowca, którym została Emilia Domider. Najlepszą imprezą sportową okazała się Energylandia Cup, a najlepszą drużyną sportową drużyna dziewcząt Szkoła Podstawowa w Piotrowicach.

Podczas Gali na scenie zaprezentowała się grupa taneczna Astra z Oświęcimia. W układzie grupy Bingo oraz Akcent. Gościem specjalnym tegorocznej edycji Plebiscytu na Sportowca Roku był Przemysław Niemiec – kolarz, Olimpijczyk, medalista Mistrzostw Polski, pierwszy Polski zwycięzca etapu Vuelta a Espana!

Wyniki:

9 miejsce - Krzysztof Wanat (sztuki walki)

8 miejsce - Wiktoria Frączek (piłka nożna)

7 miejsce - Amelia Młynarczyk (tenis stołowy)

6 miejsce - Dawid Ratajczak (kolarstwo, handbike)

5 miejsce - Emilia Domider (piłka nożna)

4 miejsce - Karol Sanak (taniec sportowy)

3 miejsce - Monika Krawczyk (piłka nożna)

2 miejsce - Sara Sanak (taniec sportowy)

1 miejsce - Martyna Galus (piłka nożna)

Nagrodę specjalną Banku Spółdzielczego w Zatorze zdobyła Martyna Galus. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym. Już dziś zapraszamy za rok!

Galerie

AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia