wróc do listy wiadomości

Komunikat o robotach kanalizacyjnych i związanych z nimi utrudnieniach (14.05.2019r.)

2019-05-14 13:00:06

W związku z prowadzonymi pracami budowlano - montażowymi związanymi z budową kanalizacji sanitarnej w ramach projektu pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Przeciszów – etap IV i V – część 1 – etap IV”, informujemy o przewidywanych utrudnieniach ruchu na ulicach:
W związku z trwającymi pracami drogowymi związanymi z odtworzeniem nawierzchni dróg prosimy o zachowanie ostrożności w miejscach gdzie prowadzone są roboty drogowe. Na kilku drogach nawierzchnia jest już ułożona, na pozostałych prace sukcesywnie są prowadzone. Największy zakres prac jest na ulicy Topolowej. Część robót jest już zakończona. Jak warunki pogodowe pozwolą rozpoczną się prace związane z wymianą podbudowy i przygotowaniem jej do ułożenia nawierzchni asfaltowej. Tam szczególnie prosimy o zachowanie ostrożności – jest to plac budowy – oraz informowanie dzieci uczęszczających do szkoły o utrudnieniach i uczulenie na związane z tym zagrożenia. Prace mogą potrwać do 30.06.2019r. Prosimy także o cierpliwość i wyrozumiałość.

 

 

W związku z trwającymi pracami drogowymi związanymi z odtworzeniem nawierzchni dróg prosimy o zachowanie ostrożności w miejscach gdzie prowadzone są roboty drogowe.
Na kilku drogach nawierzchnia jest już ułożona, na pozostałych prace sukcesywnie są prowadzone.

Największy zakres prac jest na ulicy Topolowej. Część robót jest już zakończona. Jak warunki pogodowe pozwolą rozpoczną się prace związane z wymianą podbudowy i przygotowaniem jej do ułożenia nawierzchni asfaltowej.

Tam szczególnie prosimy o zachowanie ostrożności – jest to plac budowy – oraz informowanie dzieci uczęszczających do szkoły o utrudnieniach i uczulenie na związane z tym zagrożenia.

Prace mogą potrwać do 30.06.2019r.

Prosimy także o cierpliwość i wyrozumiałość.

 

 

 

AKTUALNOŚCI

2020
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Ogłoszenia