wróc do listy wiadomości

LATO Z MŁODZIEŻOWYM DOMEM KULTURY W OŚWIĘCIMIU

2019-06-24 13:56:40

 

 

21.06.2019 piątek

10.00-11.30   ABC GITARY warsztaty dla początkujących   MDK J. Majcherek

10.00-12.15   SZACHY gr. zaawansowana     MDK Ł. Goc

11.40-13.55   ZESPÓŁ WOKALNO INSTRUMENTALNY      MDK J. Majcherek

 

8.45-11.00   ZABAWY TANECZNE I RUCHOWE    SP 2 średnia sala gimn. A.Stawicka

9.00-11.15   RYSUNEK                  ZSZTS  E. Wardzała-Sereś

10.00-11.30   GRA NA GITARZE gr. początkująca       SZS 1 Chełmek K. Sibik

11.35-13.05   GRA NA GITARZE gr. średnio-zaawansowana  SZS 1 Chełmek K. Sibik

17.15-18.45   TAŃCE TOWARZYSKIE dla młodzieży   PZ nr 1 Oświęcim sala gimn.

 

24.06.2019  poniedziałek

9.00-10.30   ZABAWY PLASTYCZNE    MDK  E. Wardzała-Sereś

10.00-11.30   ABC GITARY warsztaty dla początkujących   MDK J. Majcherek

10.00-12.15   SZACHY gr. początkująca    MDK Ł. Goc

10.35-12.50 PLASTYKA      MDK  E. Wardzała-Sereś

11.35-13.05   GRA NA KEYBOARDZIE         MDK J. Majcherek

 

9.00-10.30    RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE     SP 8 A.Sanak

9.00-10.30   TANIEC TOWARZYSKI dla początkujących   SP5 s. 028 A.Stawicka

10.00-11.30   GRA NA GITARZE gr. początkująca   PZ 11 Kęty K. Sibik

11.35-13.05   GRA NA GITARZE gr. średnio-zaawansowana     PZ 11 Kęty K. Sibik

14.30-16.00   PLASTYKA   SZS 1 Chełmek A.Mucha

 

25.06.2019  wtorek

9.00-11.15    GRAFIKA WARSZTATOWA    MDK  E. Wardzała-Sereś

10.00-11.30   ABC GITARY warsztaty dla początkujących   MDK J. Majcherek

10.00-12.20   ZESPÓŁ MUZYCZNY    MDK  K. Sibik

 

9.00-10.30   RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE   Świetlica Wiejska w Rajsku  A.Sanak

9.10-10.40   RUSZ GŁOWĄ – gry, zagadki, łamigłówki    SP Brzezinka s. 3 A.Stawicka

10.30-12.00   ZABAWY PLASTYCZNE  Świetlica Wiejska w Rajsku  A.Sanak

10.45-12.15   ZABAWY TANECZNE I RUCHOWE  SP Brzezinka sala gimnastyczna A.Stawicka

11.45-14.00   GITARA ELEKTRYCZNA podstawy gry  Młodzieżowa Piwnica Artystyczna J.Majcherek

14.30-16.00   PLASTYKA    SZS-P 2 Chełmek A.Mucha

 

26.06.2019  środa

10.00-12.20   GRA NA GITARZE gr. średnio-zaawansowana    MDK K. Sibik

10.45-12.15   RUSZ GŁOWĄ – gry planszowe   MDK A.Stawicka

 

9.00-10.30   WARSZTATY PLASTYCZNE  ZSZTS  E. Wardzała-Sereś

9.00-10.30   RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE Świetlica Wiejska w Rajsku  A.Sanak

9.00-10.30   TANIEC TOWARZYSKI dla początkujących  SP 11 s. 43 A.Stawicka

10.30-12.00   ZABAWY PLASTYCZNE   Świetlica Wiejska w Rajsku  A.Sanak

10.30-12.00   GRA NA GITARZE    PZ 6 Brzeszcze  J. Majcherek

 

27.06.2019  czwartek

9.10-10.40   RUSZ GŁOWĄ – zdolności twórcze   MDK A.Stawicka

10.00-11.30   GRA NA GITARZE gr. początkująca MDK  K. Sibik

11.35-13.05   GRA NA GITARZE gr. początkująca   MDK  K. Sibik

11.45-14.00   GRA NA GITARZE gr. zaawansowana   MDK J. Majcherek

 

9.00-11.15   MALARSTWO  ZSZTS  E. Wardzała-Sereś

9.00-10.30   RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE   SP 8 A.Sanak

10.00-11.30   GRA NA GITARZE     SP Włosienica  J. Majcherek

10.45-12.15   MODELARSTWO   SP2 A.Sanak

10.45-12.15   RUSZ GŁOWĄ – szybkość i spostrzegawczość  MDK A.Stawicka

 

28.06.2019   piątek

10.00-11.30   ABC GITARY warsztaty dla początkujących  MDK J. Majcherek

10.00-12.15   SZACHY- TURNIEJ WAKACYJNY  DK Ł. Goc

11.35-13.50   ZESPÓŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY   MDK J. Majcherek

 

8.30-9.15      AEROBIK  SP 2 średnia sala gimn. A.Stawicka

9.00-10.30   MODELARSTWO   SP2 A.Sanak

9.20-10.50   ZABAWY TANECZNE I RUCHOWE SP 2 średnia sala gimn. A.Stawicka

10.00-11.30   GRA NA GITARZE gr. początkująca   SZS 1 Chełmek K. Sibik

11.35-13.05   GRA NA GITARZE gr. średnio-zaawansowana  SZS 1 Chełmek K. Sibik

17.15-18.45   TAŃCE TOWARZYSKIE dla młodzieży  PZ nr 1 Oświęcim sala gimn.

 

1.07.2019  poniedziałek

9.00-10.30   ZABAWY PLASTYCZNE klasy 0-III   MDK  M. Domżał

9.00-10.30   ZABAWY PLASTYCZNE od klasy IV  MDK  E. Wardzała-Sereś

10.00-11.30   ABC GITARY warsztaty dla początkujących  MDK J. Majcherek

10.35-12.50   PLASTYKA  MDK  E. Wardzała-Sereś

11.35-13.05   GRA NA KEYBOARDZIE    MDK J. Majcherek

 

9.00-10.30   TANIEC TOWARZYSKI dla początkujących   SP5 s. 028 A.Stawicka

10.00-11.30   GRA NA GITARZE gr. początkująca   PZ 11 Kęty K. Sibik

11.35-13.05   GRA NA GITARZE gr. średnio-zaawansowana   PZ 11 Kęty K. Sibik

 

2.07.2019 wtorek

9.00-10.30   ZABAWY PLASTYCZNE MDK  M. Domżał

9.00-11.15   GRAFIKA WARSZTATOWA  MDK  E. Wardzała-Sereś

10.00-11.30   ABC GITARY warsztaty dla początkujących  MDK J. Majcherek

10.00-12.20   ZESPÓŁ MUZYCZNY  MDK  K. Sibik

10.30-12.00   ZABAWY PLASTYCZNE  MDK  M. Domżał

 

9.10-10.40   RUSZ GŁOWĄ – puzzle, tangramy, memory SP Brzezinka s. 3 A.Stawicka

10.45-12.15   ZABAWY TANECZNE I RUCHOWE SP Brzezinka sala gimnastyczna A.Stawicka

11.45-14.00   GITARA ELEKTRYCZNA podstawy gry Młodzieżowa Piwnica Artystyczna J.Majcherek

 

 

3.07.2019  środa

9.00-10.30   ZABAWY PLASTYCZNE  MDK  M. Domżał

10.00-12.20   GRA NA GITARZE gr. średnio-zaawansowana   MDK K. Sibik

10.30-12.00   ZABAWY PLASTYCZNE MDK  M. Domżał

12.00-13.30   ZABAWY PLASTYCZNE      MDK  M. Domżał

 

9.00-10.30   WARSZTATY PLASTYCZNE ZSZTS  E. Wardzała-Sereś

9.00-10.30   ZABAWY TANECZNE I RUCHOWE     SP 11 s. 43 A.Stawicka

10.30-12.00   GRA NA GITARZE  PZ 6 Brzeszcze  J. Majcherek

10.45-12.15   RUSZ GŁOWĄ – pictureka, detektyw   SP 11 s. 43 A.Stawicka

 

4.07.2019  czwartek

9.10-10.40   RUSZ GŁOWĄ – zdolności wzrokowo-przestrzenne  MDK A.Stawicka

10.00-11.30   GRA NA GITARZE gr. początkująca   MDK  K. Sibik

10.45-12.15   RUSZ GŁOWĄ – gry karciane  MDK A.Stawicka

11.35-13.05   GRA NA GITARZE gr. początkująca  MDK  K. Sibik

11.45-14.00   GRA NA GITARZE gr. zaawansowana     MDK J. Majcherek

 

9.00-11.15   RYSUNEK      ZSZTS  E. Wardzała-Sereś

10.00-11.30   GRA NA GITARZE    SP Włosienica  J. Majcherek

 

5.07.2019   piątek

9.00-11.15   GRAFIKA WARSZTATOWA         MDK  E. Wardzała-Sereś

10.00-11.30   ABC GITARY warsztaty dla początkujących    MDK J. Majcherek

11.35-13.50   ZESPÓŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY   MDK J. Majcherek

 

8.30-9.15     AEROBIK                    SP 2 średnia sala gimn. A.Stawicka

9.20-10.50   ZABAWY TANECZNE I RUCHOWE    SP 2 średnia sala gimn. A.Stawicka

10.00-11.30   GRA NA GITARZE gr. początkująca  SZS 1 Chełmek K. Sibik

11.35-13.05   GRA NA GITARZE gr. średnio-zaawansowana  SZS 1 Chełmek K. Sibik

 

8.07.2019  poniedziałek

9.00-10.30   ZABAWY PLASTYCZNE        MDK  E. Wardzała-Sereś

10.00-11.30   ABC GITARY warsztaty dla początkujących      MDK J. Majcherek

10.35-12.50   PLASTYKA      MDK  E. Wardzała-Sereś

11.35-13.05   GRA NA KEYBOARDZIE    MDK J. Majcherek

 

9.00-10.30  TANIEC TOWARZYSKI dla początkujących SP5 s. 028 A.Stawicka

10.00-11.30   GRA NA GITARZE gr. początkująca    PZ 11 Kęty K. Sibik

11.35-13.05   GRA NA GITARZE gr. średnio-zaawansowana    PZ 11 Kęty K. Sibik

 

9.07.2019 wtorek

9.00-11.15   GRAFIKA WARSZTATOWA  MDK  E. Wardzała-Sereś

10.00-11.30   ABC GITARY warsztaty dla początkujących  MDK J. Majcherek

10.00-12.20   ZESPÓŁ MUZYCZNY    MDK  K. Sibik

 

9.00-10.30   RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE   Świetlica Wiejska w Rajsku  A.Sanak

9.10-10.40   RUSZ GŁOWĄ – gry karciane     SP Brzezinka s. 3 A.Stawicka

10.30-12.00   ZABAWY PLASTYCZNE     Świetlica Wiejska w Rajsku  A.Sanak

10.45-12.15   ZABAWY TANECZNE I RUCHOWE   SP Brzezinka sala gimnastyczna A.Stawicka

 

10.07.2019  środa

10.00-12.20   GRA NA GITARZE gr. średnio-zaawansowana  MDK K. Sibik

 

9.00-10.30   WARSZTATY PLASTYCZNE   ZSZTS  E. Wardzała-Sereś

9.00-10.30   TANIEC TOWARZYSKI dla początkujących   SP 11 s. 43 A.Stawicka

10.30-12.00   GRA NA GITARZE      PZ 6 Brzeszcze  J. Majcherek

10.45-12.15   RUSZ GŁOWĄ – gry zręcznościowe SP 11 s. 43 A.Stawicka

 

11.07.2019  czwartek

9.00-10.30   RUSZ GŁOWĄ – gry na szachownicy      MDK A.Stawicka

10.00-11.30   GRA NA GITARZE gr. początkująca        MDK  K. Sibik

10.45-12.15   RUSZ GŁOWĄ – kalambury, gry słowne   MDK A.Stawicka

11.35-13.05   GRA NA GITARZE gr. początkująca      MDK  K. Sibik

11.45-14.00   GRA NA GITARZE gr. zaawansowana  MDK J. Majcherek

 

10.00-11.30   GRA NA GITARZE       SP Włosienica  J. Majcherek

 

12.07.2019   piątek

10.00-11.30   ABC GITARY warsztaty dla początkujących    MDK J. Majcherek

11.35-13.50   ZESPÓŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY      MDK J. Majcherek

 

8.45-11.00   ZABAWY TANECZNE I RUCHOWE  SP 2 średnia sala gimn. A.Stawicka

10.00-11.30   GRA NA GITARZE gr. początkująca  SZS 1 Chełmek K. Sibik

11.35-13.05   GRA NA GITARZE gr. średnio-zaawansowana    SZS 1 Chełmek K. Sibik

 

15.07.2019  poniedziałek

9.00-10.30  TANIEC TOWARZYSKI dla początkujących  SP5 s. 028 A.Stawicka

 

16.07.2019 wtorek

9.10-10.40   RUSZ GŁOWĄ – gry logiczne SP Brzezinka s.3  A.Stawicka

10.00-11.30   PLASTYKA        SZS-P 2 Chełmek A.Mucha

10.45-12.15  ZABAWY TANECZNE i RUCHOWE  SP Brzezinka sala gimn. A.Stawicka

 

SZCZEGÓŁY  –   w sekretariacie MDK, tel.: 33/842 42 64

Poniżej adresy placówek, w których odbywają się zajęcia:

MDK – Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu ul. Olszewskiego 1

SP 2    – Szkoła Podstawowa nr 2 w Oświęcimiu

SP 5    – Szkoła Podstawowa nr 5 w Oświęcimiu ul. Kalicińskiego 5

SP 8    – Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu ul. Słowackiego 41

SP 11 – Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu ul. Słowackiego 2a

SZS 1 – Samorządowy Zespół Szkół nr 1 w Chełmku ul. Chrobrego 9

SZS-P 2 Chełmek – Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Chełmku ul. Brzozowa 7-9

SP Brzezinka – Szkoła Podstawowa w Brzezince ul. Szkolna 19

SP Włosienica – Szkoła Podstawowa we Włosienicy ul. Suskiego 53

PZ nr 1 Oświęcim – Powiatowy Zespół nr 1 Szk. Ogólnokształcących ul. Konarskiego 24

PZ 6 Brzeszcze – Powiatowy Zespół nr 6 w Brzeszczach ul. Kościuszki 1

PZ 11 Kęty – Powiatowy Zespół nr 11 w Kętach ul. Wyspiańskiego 2

Świetlica Wiejska w Rajsku ul. Św. Floriana 3

Młodzieżowa Piwnica Artystyczna MDK – ul. Bema 4

AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia