wróc do listy wiadomości

EKOpożyczka w promocji Pełnym oddechem na realizację działań antysmogowych dla obecnych i przyszłych Klientów PGNiG

2019-07-12 10:20:57

Od pierwszego lipca do 31 grudnia tego roku przyszli i obecni klienci PGNiG Obrót Detaliczny mogą skorzystać ze specjalnej pożyczki w BOŚ Banku na cele ekologiczne. W ramach „Pełnym oddechem” otrzymać można do 100.000 tys. zł. pożyczki z oprocentowaniem stałym 3% w skali roku, dla pożyczek z okresem spłaty do 36 miesięcy, zmienne: WIBOR 6M + 2,5 p.p. dla pożyczek z okresem spłaty powyżej 36 miesięcy oraz niską prowizję przygotowawczą: 5% kwoty pożyczki.

Od pierwszego lipca do 31 grudnia tego roku przyszli i obecni klienci PGNiG Obrót Detaliczny mogą skorzystać ze specjalnej pożyczki w BOŚ Banku na cele ekologiczne. W ramach „Pełnym oddechem” otrzymać można do 100.000 tys. zł.  pożyczki z oprocentowaniem stałym 3% w skali roku, dla pożyczek z okresem spłaty do 36 miesięcy, zmienne: WIBOR 6M + 2,5 p.p. dla pożyczek z okresem spłaty powyżej 36 miesięcy oraz niską prowizję przygotowawczą: 5% kwoty pożyczki.

„Pełnym oddechem” to pożyczka dedykowana tym klientom PGNiG OD, którzy wraz z wnioskiem o pożyczkę przedstawią ostatnią fakturę wystawioną przez PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. lub voucher wystawiony przez PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. uprawniający do skorzystania z Promocji.

Pożyczkę można przeznaczyć na:

– wymianę użytkowanych urządzeń grzewczych na nowe z wyszczególnieniem kotłów gazowych i przyłączy gazowych,

– zakup i montaż nowych urządzeń grzewczych wraz z oprzyrządowaniem i materiałami instalacyjnymi,

– audyt energetyczny nieruchomości oraz zakup i montaż wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej,

– przeprowadzenie prac termo modernizacyjnych.

Więcej informacji na stronie: https://www.bosbank.pl/pelnym-oddechem

AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia