wróc do listy wiadomości

Wyniki wyborów w Gminie Przeciszów

2019-10-14 1:04:42

Wyniki Wyborów do Sejmu i Senatu w Gminie Przeciszów





SENAT

1

KOŹBIAŁ Maciej Józef

1437

2

PAJĄK Andrzej Michał

1827

 








SEJM

 

Lista nr 1   KOMITET WYBORCZY PSL

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 377

1

BRYNKUS Józef

57

2

KAŁA Jozef

249

3

HERBUT Dawid Julian

8

4

ZAWADZKI Grzegorz Roman

9

5

DĘBIŃSKA Maria

15

6

GOŁĄB Katarzyna

7

7

BOLEK Magdalena

4

8

BEDRA Renata Barbara

2

9

MICHALEC Sylwia

6

10

SIKORA Marek Andrzej

2

11

HYJEK Ewa Maria

2

12

PAJĄK Dorota

5

13

JAKUBOWSKI Tomasz Marek

2

14

KUPIEC Daniel Józef

3

15

GÓRECKI Andrzej

5

16

MOTYKA Miłosz Maksymilian

8

 

 

 

Lista nr 2   KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 1741

1

BOCHENEK Rafał Paweł

573

2

POLAK Marek Władysław

99

3

BIERNAT Zbigniew Stanisław

485

4

FILIPIAK Ewa Maria

78

5

KOZIK Krzysztof Janusz

32

6

HAJOS Sławomir Paweł

9

7

KUROWSKI Władysław Michał

9

8

STARZEC Zbigniew Władysław

175

9

GIBAS Iwona Józefa

164

10

KASPROWSKI Wojciech Marcin

9

11

MAJKA Jolanta Maria

17

12

KACZYŃSKI Filip Roman

33

13

ŚWIERKOSZ Grażyna

9

14

KASPRZYCKA Stanisława Marzena

4

15

TROJANOWSKA Grażyna

9

16

DUDA Roman Wincenty

36

 

 

Lista nr 3   KW  SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 279

1

ŚMIAŁEK Ryszard Kazimierz

86

2

WÓJTOWICZ Katarzyna Małgorzata

35

3

ZAWADA Tomasz Leszek

17

4

BROŻEK Dominika Maria

4

5

JEZIERSKI Paweł Stanisław

56

6

KOWALÓWKA Michał Grzegorz

2

7

RAUCH Jan Zbigniew

1

8

STASIK Iwona Ewa

3

9

FILIPEK Magdalena

10

10

KUC Maria Teresa

2

11

JANUSZYK Władysław

4

12

LEGOŃ Natalia Joanna

2

13

GUGULSKI Jarosław Marek

6

14

TYMAN Agnieszka

3

15

KAJDAS Dorota Ewa

44

16

JAGLARZ Jakub Jerzy

4

 

 

 

Lista nr 4   KW  KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:197

1

WILCZYŃSKI Bartosz

114

2

KRAWCZYK Emil Piotr

23

3

CHMIEL Dariusz Bogdan

9

4

KUMANEK Grzegorz Jan

1

5

BAJER  Marcin Jakub

16

6

CURZYDŁO Jerzy

2

7

SALAWA Marta

6

8

CZACHUR Adam Aleksander

2

9

SIŁUSZYK Sylwia Małgorzata

1

10

URBAŃSKA Anna Katarzyna

1

11

MREŃCA Tomasz

1

12

BANET Piotr Paweł

5

13

SKWARCZYŃSKA Katarzyna Anna

5

14

JASTRZĘBSKA Sylwia Jolanta

3

15

ZASŁONA-POLAK Katarzyna

6

16

KŁECZEK Tomasz

2

 

 

 

 

Lista nr 5   KKW  KOALICJA OBYWATELSKA PO.N I PL ZIELONI

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 715

1

NIEDZIELA Dorota

219

2

SOWA Marek Jan

375

3

POTOCKI Adam Kajetan

7

4

STYCZEŃ Adam Tomasz

7

5

KLINOWSKI Mateusz Michał

9

6

WĄTROBA Ewa Beata

8

7

CHOWANIEC Michał

15

8

LUBAŃSKI Adam Jarosław

1

9

WINCENCIAK-WALAS Ewa Magdalena

2

10

SKOWROŃSKA Kinga Agnieszka

14

11

BRÓZDA Marcin

1

12

BLIŹNIAK Katarzyna Elżbieta

8

13

ARKIT Szymon Tadeusz

5

14

KLAJA Tomasz Zygmunt

40

15

MIRANOWICZ Maria Wieslawa

0

16

ŻABA Tadeusz

4

 

AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia