wróc do listy wiadomości

Z Świątecznymi Życzeniami u najstarszych mieszkańców naszej Gminy

2020-12-23 11:06:55

W dniu 16 grudnia 2020r. Wójt Tomasz Kosowski wraz z Przewodniczącym Rady Markiem Trzaską, Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Sławomirem Domasikiem oraz Sołtysem Przeciszowa Władysławem Kozubem i Sołtysem Piotrowic Adamem Madeją odwiedzili najstarszych mieszkańców gminy, którzy ukończyli 95 i więcej lat życia.

W bieżącym roku z uwagi na obowiązujące obostrzenia, związane z pandemią koronowirusa COVID-19 odbyło się to z zachowaniem reżimu sanitarnego i wszelkich środków bezpieczeństwa. W naszej Gminie tak dostojnego wieku doczekały panie: Józefa Cygan, Bronisława Rąpel, Anna Szpiega, Józefa Brandys, Władysław Sanak z Przeciszowa oraz  Helena Niedziela, Rozalia Kwiecień i Zofia Klimczyk z Piotrowic.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, to szczególny czas i okazja do tego aby władze samorządowe gminy złożyły najstarszym mieszkańcom naszej Gminy oraz ich rodzinom życzenia świąteczne, dużo zdrowia i wielu radosnych chwil wśród domowników przy świątecznym stole oraz  w nadchodzącym szybkimi krokami Nowym 2021 Roku. Do życzeń dołączono słodkie upominki pod choinkę.

Zdjęcie - słodki upominek dla seniorów.

AKTUALNOŚCI

2021
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Ogłoszenia