wróc do listy wiadomości

MISTRZOWIE PODBESKIDZIA Z GMINY PRZECISZÓW

2017-03-28 13:47:44

25.03.2017r w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej Nr.37 w Bielsku – Białej odbył się III Puchar Podbeskidzia Oyama Karate , którego organizatorem był Klub Karate MAWASHI i miasto Bielsko- Biała.

MISTRZOWIE  PODBESKIDZIA

Z  GMINY  PRZECISZÓW

25.03.2017r  w  Hali  Sportowej  Szkoły  Podstawowej Nr.37  w  Bielsku – Białej  odbył  się  III  Puchar Podbeskidzia  Oyama  Karate , którego  organizatorem był  Klub Karate MAWASHI   i  miasto  Bielsko- Biała.

Do  walki  stanęło 100  zawodników w konkurencji  Lekki Kontakt , Semi – Knockdown , a 150   najmłodszych  adeptów sztuk  walki wystąpiło w konkurencji Walk  Reżyserowanych. W tej ostatniej  udział  wzięli karateka od 5 do 10  roku  życia. Ich  pozorowane  walki zdobyły  największe owacje wśród  zgromadzonej na  trybunach  publiczności.

Małopolski  Klub Karate reprezentowało dwoje  zawodników z Gminy  Przeciszów:

I miejsce  i tytuł  Mistrzowski  w konkurencji  Walki  Reżyserowane , kategorii  do  latzdobył Antoni Trębacz   uczeń Zespołu Szkół  Podstawowo -  Gimnazjalnych w Przeciszowie

I  miejsce  i  tytuł  Mistrzyni W  konkurencji  Semi – Knockdown  , kategorii  Juniorek 14 -16 lat  wywalczyła  Julia  Chmura  uczennica Miejskiego Gimnazjum Nr.2 w Oświęcimiu Trenerem  obojga  zawodników jest Sensei  Jacek Kasperek  4 dan.