wróc do listy wiadomości

KONKURS „Oddychaj powietrzem”

2017-05-16 10:15:56

Urząd Gminy Przeciszów informuje, że Gmina Przeciszów przystąpiła do konkursu organizowanego firmę TAURON Polska Energia S.A. pn.: „Oddychaj powietrzem” dotyczącego walki ze smogiem.

KONKURS

„Oddychaj powietrzem”

 

       Urząd Gminy Przeciszów informuje, że Gmina Przeciszów przystąpiła do konkursu organizowanego firmę TAURON Polska Energia S.A. pn.: „Oddychaj powietrzem” dotyczącego walki ze smogiem.

       Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:

  • 5400 czujników czadu – dla uczestników indywidualnych,
  • 20 oczyszczaczy powietrza – dla gminnych żłobków i przedszkoli.

 

       W plebiscycie mogą uczestniczyć gminy z województw: małopolskiego, śląskiego, dolnośląskiego i opolskiego. Każda gmina ma szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród w postaci oczyszczaczy powietrza o wartości prawie 3 tysięcy złotych każdy. Wyłonionych zostanie 5 zwycięskich gmin, spośród których każda otrzyma w sumie 4 oczyszczacze powietrza dla przedszkoli lub żłobków wskazanych do przed przystąpieniem do plebiscytu. Pula nagród dla gmin to aż 20 oczyszczaczy powietrza o łącznej wartości do 60 tysięcy zł.

Gmina zdobywa punkty dzięki głosom internautów biorących udział w „Konkursie z klimatem”.

Konkurs trwa od 15 maja do 13 sierpnia 2017r.

Głosy można oddawać na stronie: oddychaj powietrzem.pl/konkurs

 

Zasady konkursu dla uczestników indywidualnych

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są od chwili uruchomienia konkursu na stronie internetowej w dniu 15 maja 2017r. do dnia 13 sierpnia 2017r. przy czym realizacja konkursu odbywa się w XIII rundach cotygodniowych.

Zadanie konkursowe polega na udzieleniu jak najlepszej, najciekawszej i najbardziej kreatywnej porady ekologicznej. Praca konkursowa może być wykonana jedynie za pośrednictwem strony internetowej konkursu (URL: oddychaj powietrzem.pl/konkurs) wedle wyboru uczestnika poprzez:

  • udzielenie porady słownie – maksymalnie 900 znaków, wliczając w to spacje i znaki specjalne,
  • przesłanie filmu o czasie trwania wynoszącym maksymalnie 30 sekund, w rozmiarze nie większym niż 10 MB oraz w formie mp4 lub avi
  • lub przesłanie zdjęcia w rozmiarze nie większym niż 2 MB oraz w formatach: image/gif, image/peg, image/JPG, image/*png, application/*PDF, application/msword.

Uczestnik indywidualny typuje następnie do zwycięstwa z listy dostępnej w formularzu zgłoszeniowym jedną spośród gmin, które ubiegają się o nagrodę w plebiscycie oraz wypełnia ankietę antysmogową.

 

Im więcej głosów oddadzą mieszkańcy na swoją ulubioną gminę, tym większa szansa na zwycięstwo.

Wójt Gminy

/-/ Bogdan Cuber

AKTUALNOŚCI

2018

Ogłoszenia