wróc do listy wiadomości

Karol i Robert w pierwszej 10 w Polsce w Tenisie stołowym!

2017-11-14 7:30:20

W drugi weekend Listopada w Lidzbarku Warmińskim nasi Żacy wystartowali w 1 Grand Prix Polski Żaków . Chłopcy w turnieju grupowym wygrali pewnie ze swoimi rywalami, którzy notabene nie postawili im większego oporu.

Tak naprawdę, turniej dla naszych zawodników zaczął się gdy przystąpili do gier w fazie pucharowej. Zarówno Karol Broszkiewicz jak i Robert Żydek na drodze do czołowej 8 turnieju musieli pokonać rywali na podobnym poziomie, aczkolwiek z którymi wczesniej zwyciężali. Karol wygrał swoje gry meldując się w 8.

Robert wygrał pierwszą grę, w drugim meczu musiał uznać wyższość dobrze znanego kolegi z Nowego Targu. Karol w walce o medal wpadł na turniejową jedynkę, późniejszego tryumfatora zawodów, przegrywając gładko. W tym samym czasie Robert walczył o miejsce w czołowej szesnastce. Ostatecznie Karol wygrywając jedną partię w Niedzielę zajął miejsce 6. Robert wygrywając 4 spotkania zajął 9 miejsce. Każdy ma swoją miarę sukcesu. Zawsze można było lepiej i więcej. Na pewno była szansa na podium, ale takich jak my, liczących się w rozgrywce o czołowe miejsca było co najmniej 10-12 zawodników.


W kluczowych momentach zawiodła ''głowa.'' Tym razem się nie udało i nie powiedziane że się uda w tym sezonie, potwierdziliśmy że nalezymy do ścisłej czołówki Polski i trzeba się z nami liczyć.

AKTUALNOŚCI

2019

Ogłoszenia