wróc do listy wiadomości

III edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

2018-04-09 14:32:13

Samorząd Województwa Małopolskiego rozpoczyna realizację III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Standardy partycypacji społecznej wymagają, aby w jego realizację zaangażowana była jak najliczniejsza grupa mieszkańców regionu.

W ramach działań przybliżających cel i zasady naszego przedsięwzięcia przewidziane zostały warsztaty edukacyjno-informacyjne przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców Małopolski.
Z pewnością będą one dobrą okazją do uzyskania informacji na temat możliwości zgłaszania zadań do budżetu obywatelskiego.

 W przypadku pytań, do Państwa dyspozycji pozostają pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego odpowiedzialni za wdrażanie budżetu obywatelskiego – kontakt telefoniczny: (12) 61 60 904, (12) 61 60 536, mailowy: bo@umwm.pl. Szczegółowe informacje na temat projektu można także znaleźć na stronie internetowej: www.bo.malopolska.pl.
Raz jeszcze zachęcam Państwa do włączenia się w promocję narzędzia partycypacji społecznej, jakim jest Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego. Razem możemy przyczynić się do rozwoju naszego regionu i wspólnie budować Małopolskę.

 Z wyrazami szacunku

 Marszałek
Województwa Małopolskiego
Jacek Krupa

 

 

AKTUALNOŚCI

2019
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Ogłoszenia