Szukana fraza:
Utworzone po:
Utworzony przed:
  • Informujemy, że w dniach 6-9 czerwca 2017 r. odbędzie się ćwiczenie RENEGADE z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności. W ramach ćwiczenia nadany zostanie sygnał alarmowy (sygnał akustyczny przez syreny alarmowe) dotyczący zagrożenia z powietrza.

  • Informacja o zmianie adresu strony internetowej i BIP Urzędu Skarbowego w Oświęcimiu.

  • 5 medali !!! Z takim dorobkiem wrócili z Mistrzostw Polski w Sztukach Walki.

  • Wójt Gminy Przeciszów Serdecznie zaprasza mieszkańców gminy Przeciszów w dniu 27.06.2017r o godzinie 16:00 na spotkania dotyczące odnawialnych źródeł energii Instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, kolektory słoneczne jako źródło korzyści, oszczędności dla każdego gospodarstwa.

  • W lipcu 2016 roku Gmina Przeciszów złożyła wniosek o dofinansowanie projektu pn „Budowa kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Przeciszów – etap IV i V”, w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020, Przewidywana wartość realizacji całej inwestycji to kwota około 32 milionów złotych, zaś kwota dofinansowania to ponad 16 milionów złotych.

  • Majowa sobota - słoneczna, uśmiechnięta ,rozśpiewana – taka była 27 maja 2017 roku. W GBP w Przeciszowie na niewielkiej scenie wystąpili „Artyści z Wielkimi Serduszkami” - pełni pozytywnej energii , z lekką tremą – jak przystało na artystów, zmierzyli swoje siły na głosy uczniowie szkół podstawowych z Przeciszowa i Piotrowic.

  • 17 czerwca w życie wchodzi nowelizacja ustawy o ochronie przyrody / Dz .U. z 2017 r. poz. 1074/ , a wraz z nią zmienią się przepisy dotyczące wycinki drzew. Drzewa wciąż będzie można wycinać, ale osoby fizyczne będą musiały zgłosić zamiar wycinki do Urzędu Gminy, jeśli tego nie zrobią, zapłacą karę. Urzędnicy natomiast będą mieli obowiązek dokonania oględzin przeznaczonych do usunięcia drzew.

  • Zuza Staszczak i Agata Ortman na codzień grające w Olmexie Piotrowice, wystartowały w Drużynowych Mistrzostwach Polski szkół Gimnazjalnych w Działdowie (Warmińsko - Mazurskie). Dziewczyny reprezentujące ZSPG Piotrowice w bardzo mocnej stawce drużyn zajęły 6 miejsce. Warto wspomnieć o poziomie organizacji turnieju, który stał na najwyższym poziomie. Jest to największy sukces Gimnazjalistek z Piotrowic.

  • Spirobus Fundacji NEUCA dla Zdrowia ponownie wyrusza w trasę - akcja bezpłatnych badań płuc w Przeciszowie

  • Młode, całkowicie zdrowe, chętne do zabawy, gotowe do przyjaźni z człowiekiem, kotki do oddania tylko w dobre ręce. Sześć kociąt gotowych do odbioru od zaraz, całkowicie za darmo!

1 [2] [3]

Ogłoszenia