Szukana fraza:
Utworzone po:
Utworzony przed:
 • Od 2018 roku zmianie uległy zasady ubiegania się o dopłaty bezpośrednie. Jest to związane z rozporządzeniem KE z 2014 r., które nakazuje krajom członkowskim wdrożenie tzw. geoprzestrzennego formularza wniosku. Wnioski składane będą w formie elektronicznej. Służy do tego aplikacja eWnlosekPlus, dostępna od 15 marca na stronie internetowej www.arimr.gov.pl.

 • Informacje na temat zabezpieczenia gospodarstw przed wirusem ASF na terytorium Polski wynikającego z rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 6 maja 2015 r. w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń, zmienionego rozporządzeniem MR i RW z dnia 9 lutego 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 360).

 • 02-03-2018

  Przywitanie Wiosny

  Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie oraz TTR Cyklista zapraszają mieszkańców gminy Przeciszów na TOPIENIE MARZANNY Przeciszów – Las „Most na kanale” w dniu 24.03.2018 (sobota) o godz. 14:00

 • W dniu 04.03.18 w Domu Kultury w Przeciszowie po raz 4 odbył się Plebiscyt na Najlepszego Sportowca roku. W Plebiscycie wzięło udział 15 sportowców. Reprezentowali oni m.in. Piłkę Nożną, Sztuki Walki, Tenis Stołowy czy Taniec. W tej edycji Plebiscytu w głosowaniu internetowym wybierano Najlepszą Drużynę Sportową, Najpopularniejszego Sportowca a także Najlepszą Imprezę Sportową w Gminie Przeciszów. W tym roku Jury opracowało klucz punktowy na podstawie którego, wybrano Najlepszego Sportowca Roku.

 • Nawet do 87% dofinansowania do szkoleń można uzyskać uczestnicząc w małopolskim projekcie „Kierunek Kariera”, który realizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Szansę na otrzymanie dofinansowania w formie bonów otrzymają wszyscy uczestnicy projektu, którzy spotkają się z doradcą zawodowym i wraz z nim określą jakich szkoleń potrzebują. JEŚLI CHCESZ OTRZYMAĆ DOPŁATĘ DO SZKOLEŃ KOMPUTEROWYCH, JĘZYKOWYCH LUB PRAWA JAZDY (A, B, C, C+E), TA INFORMACJA JEST DLA CIEBIE!

 • Rolniku, sięgnij po dopłaty bez wniosku przez internet Tylko do 14 marca możesz złożyć oświadczenie W tym roku zamiast wniosku o przyznanie płatności bezpośrednich rolnik może złożyć oświadczenie, w którym potwierdzi brak zmian w porównaniu z wnioskiem z 2017 r. Termin składania oświadczeń kończy się 14 marca 2018 r. Od 15 marca trzeba będzie już ubiegać się o dopłaty przez internet, składając elektroniczny formularz wniosku. ARiMR zachęca do wykorzystania nadchodzących dwóch dni i złożenie oświadczenia. Z tej możliwości może skorzystać jeszcze 55 tys. W dniach 13 i 14 marca biura powiatowe będą pracować od godz. 7.30 do 18.00.

 • Nabór na urzędników wyborczych - termin naboru przedłużony do dnia 6 kwietnia 2018 roku

 • Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie uprzejmie zawiadamia, że w podanych niżej terminach i miejscowościach organizuje wiosenne przeglądy hodowlane koni.

 • Firma Tauron –Dystrybucja informuje, że w dniu 21.03.2018 w godzinach 7:30 – 18:00 będą występowały przerwy w dostawie energii elektrycznej na ulicach: Boconek, Krakowska, Rzeczna, Długa, Podlesie, Oświęcimska, Krótka, Kolejowa, Strażacka, Polna, Wąska w Ośrodku Zdrowia, oraz w Banku przy ulicy Długiej.

1 [2]

AKTUALNOŚCI

2018
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Ogłoszenia