Szukana fraza:
Utworzone po:
Utworzony przed:
  • W związku z prowadzonymi pracami budowlano - montażowymi związanymi z budową kanalizacji sanitarnej w ramach projektu pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Przeciszów – etap IV i V – część 1 – etap IV”, informujemy o przewidywanych utrudnieniach ruchu na ulicach: Miejsce prowadzenia robót – ul. Boconek Przewidywany okres prowadzenia robót – od 04.03.2019r. do 22.03.2019r. – układanie kanalizacji sanitarnej w drodze. Przewidywane utrudnienia spowodowane prowadzonymi robotami – etapowe zamknięcia ulicy (na długości ~30m) w godzinach pracy brygady od godz. 7:00 do 19:00

  • Gminny Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Przeciszowie ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy Monter - konserwator

  • Komunikat Komisarza Wyborczego w Krakowie III z 11 marca 2019 roku Informuję, że w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r., termin zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych upływa w dniu 26 kwietnia 2019 r. (piątek) w godzinach pracy Urzędu Gminy Przeciszów do godz. 14:00.

  • JAK SIĘ ZACHOWAĆ WIDZĄC OSOBĘ NIEWIDOMĄ Z PSEM PRZEWODNIKIEM Czy można pogłaskać psa? Choć na ogół bardzo trudno jest nie ulec urokowi psa przewodnika, pamiętaj, że nie powinieneś go głaskać, gwizdać do niego, inicjować zabawy czy karmić. Pies przewodnik prowadzony w uprzęży przez osobę niewidomą jest tzw. psem pracującym. Został wyszkolony, aby w czasie pracy „skupiać się" wyłącznie na zadaniu właściwego prowadzenia swojego opiekuna. Wszelkie formy „nawiązania kontaktu" z psem przewodnikiem, mogą powodować jego rozproszenie, którego skutki zapewne jesteś w stanie sobie wyobrazić. Niech Cię również nie zdziwi widok takiej osoby z psem w sklepie, aptece, restauracji czy każdym innym miejscu, gdyż osoba niewidoma ma prawo wstępu do obiektów użyteczności publicznej. Opiekun nie ma obowiązku zakładania psu kagańca ani prowadzenia go na smyczy.

  • Zarząd Stowarzyszenia Dolina Karpia informuje, iż ogłoszono kolejne nabory wniosków, które odbędą się w terminie od 1 kwietnia do 16 kwietnia 2019 roku. Wnioski składać będzie można zgodnie z poniższymi zakresami: Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: - nabór 5/2019 z zakresu rozwoju przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność przez rozwijanie działalności gospodarczej Program Operacyjny "Rybactwo i Morze" na lata 2014-2020: - nabór 6/2019 z zakresu wspierania różnicowania działalności w ramach rybołówstwa przemysłowego i poza nim, wspierania uczenia się przez całe życie i tworzenia miejsc pracy na obszarach rybackich i obszarach akwakultury

  • W związku z prowadzonymi pracami budowlano - montażo- -wymi związanymi z budową kanalizacji sanitarnej w ramach projektu pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Przeciszów – etap IV i V – część 1 – etap IV”, informujemy o przewidywanych utrudnieniach ruchu na ulicach: Miejsce prowadzenia robót – ul. Topolowa Przewidywany okres prowadzenia robót – 26.03.2019r. – 30.04.2019r. (roboty związane z wykonaniem remontu drogi) Przewidywane utrudnienia spowodowane prowadzonymi robotami – etapowe zamknięcia ulicy (na długości ~30m) – utrudniony przejazd lub całkowity jego brak na odcinku: ul. Długa – ul. Szkolna w godzinach pracy brygady od godz. 7:00 do 19:00 (poniedziałek-piątek). Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz poinformowanie dzieci uczęszczających do szkoły o utrudnieniach i uczulenie na związane z tym zagrożenia.

  • Gmina Przeciszów po raz kolejny uczestniczyła w małopolskim projekcie „Jeżdżę z głową – edycja 2019” współfinansowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

  • Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii przypomina, że po 30 kwietnia 2019 r. z CEIDG wykreślone zostaną „zdublowane” wpisy przedsiębiorców, które nie zawierają takich danych, jak m.in. numer NIP, REGON, kod PKD działalności, adres do doręczeń. Działanie to ma celu poprawę przejrzystości obrotu gospodarczego i uniknięcie problemów w kontaktach z urzędami (Urząd Skarbowy, ZUS) lub kontrahentami. Problem ten dotyczy ok. 2,2 tys. przedsiębiorców, co stanowi poniżej 0,1% wszystkich zarejestrowanych w CEIDG.

AKTUALNOŚCI

2021
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Ogłoszenia